Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
