Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Apply
oc: Aplicar
