Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Linear
pl: Liniowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Asc
pl: Rosnąco
