Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول
