Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent
