Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Style Settings
ru: Настройки стиля

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Apply
ru: Применить

en: Max Width
ru: Максимальная ширина

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Position Settings
ru: Настройки расположения

en: Layout Settings
ru: Настройки Макета

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
