Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
