Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Apply
sv: Applicera

en: Height value
sv: Höjdvärde

en: Asc
sv: Stigande
