Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
