Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు
