Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan
