Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش
