Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.11) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Linear
uk: Лінійне

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Style Settings
uk: Параметри стилю

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Apply
uk: Застосувати

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Minimum Height
uk: Мінімальна кешована висота

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Asc
uk: Зрост

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Min Height
uk: Мін. висота

en: Ease
uk: Ослаблення
