Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Linear
et: Lineaarne

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Master
et: Peamine
