Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Master
fi: Isäntä
