Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Percentage (%)
pt: Porcentagem (%)

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Master
pt: Principal

en: Call To Action
pt: Chamada para a ação
