Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
