Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Percentage (%)
vi: Tỷ lệ (%)

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Minimum Height
vi: Chiều cao con tối thiểu

en: Master
vi: Chính

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
