Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
