Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
