Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Master
ca: Mestre
