Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.7) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Linear
es: Lineal

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Fade
es: Desvanecer

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Master
es: Máster

en: Unique ID
es: ID único
