Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
