Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.8) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Minimum Height
nl: Minimale hoogte

en: Unique ID
nl: Uniek ID
