Views Hero - Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.9) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Master
pt: Principal
