Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: None
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
