Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: None
fr: Aucun(e)

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Style plugins
fr: Plugins de style

en: Master
fr: Principal

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique
