Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: None
hr: Nema

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
