Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: None
hy: Ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
