Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
