Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Master
sv: Huvud
