Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: None
af: Geen

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
