Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Style plugins
pl: Wtyczki styli

en: Master
pl: Główny
