Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
