Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
