Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター
