Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
