Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
