Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
