Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
