Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Apply
bg: Търси
