Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: None
bs: Nijedan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
