Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
