Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Overlay Color
da: Farve på overlejring

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Grid Settings
da: Indstillinger for grid
