Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Overlay Color
de: Überlagerungsfarbe

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Animation type
de: Animationstyp

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Grid Settings
de: Rastereinstellungen

en: Unique ID
de: Eindeutige ID

en: Image Grid
de: Bildraster
