Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
