Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
