Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Animation type
fr: Type d'animation

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.
