Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
