Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
